آرمان


شرکت مشاور سرمایه‌گذاری آرمان‌آتی

نام موسس:
شرکت مشاور سرمایه‌گذاری آرمان‌آتی
نماینده موسس در هیئت مدیره:
آقای بیژن ساعدپناه
حوزه زنجیره ارزش موسس:
فناوری‌ مالی (Fintech)، بازار سرمایه، بورس اوراق بهادار
معرفی موسس:

شرکت مشاور سرمایه‌گذاری آرمان آتی  در تاریخ 04/12/1389 به شماره ثبت 397632  به ثبت رسیده است. در حال حاضر این شرکت در نشانی تهران خیابان ولیعصر، پایین‌تر از پارک ساعی، برج سپهر ساعی، واحد 1702 اسکان دارد. ماموریت این شرکت کشف بهترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری، پیشنهاد بهترین راهکار تامین مالی، مدیریت ریسک هدفمند، شفاف‌سازی اطلاعات و گسترش ابزارهای مالی در جهت حفظ منافع مشتریان تعریف شده است.

شرکت مشاور سرمایه گذاری آرمان آتی به عنوان اولین مشاور سرمایه‌گذاری مجوز خود را از سازمان بورس و اوراق بهادار دریافت کرد. این شرکت مشاور سرمایه‌گذاری در سال‌های گذشته به سرعت زیادی روند رشد را طی کرده است. همچنین این شرکت در طراحی و ارائه ابزارهای نوین مالی یکی از پیشتازان در بازار سرمایه بوده است. ایجاد اولین ETF سهام  و اولین صندوق پروژه از جمله این موارد است.

شرکت مشاور سرمایه‌گذاری آرمان آتی تجارب گرانقدری در زمینه ارزش‌یابی و قیمت گذاری شرکت‌ها و پروژه‌های گوناگون دارد به نحوی که تا‌کنون بیش از 100 شرکت و پروژه در این شرکت مورد بررسی و ارزش‌گذاری دقیق قرار گرفته است. به علت وجود تیم حرفه‌ای در شرکت علاوه بر دارایی‌های فیزیکی و طرح‌های معمول، شرکت تجربه ارزش‌گذاری و بررسی بیش 20 نمونه دارایی‌های نامشهود، دارایی‌های فکری و کسب‌ وکارهای نوپا را در رزومه خود دارد. این شرکت همچنین در زمینه امکان‌سنجی، طراحی مدل کسب‌ وکار و طرح تجاری دارای سابقه گرانقدری است و در رزومه خود بیش از 50 نمونه موفق از جمله طراحی طرح تجاری مجموعه بزرگ هزار و یک شهر را دارد.

حوزه تخصصی سرمایه‌گذاری مخاطره‌پذیر شرکت در زمینه تکنولوژی مالی (Fintech) است. از زمان ورود جدی این شرکت به حوزه سرمایه‌گذاری مخاطره‌پذیر به عنوان یکی از سیاست‌های کلان شرکت، موارد گسترده‌ای مورد بازبینی و عمل قرار گرفته است.

  1. راه‌اندازی شتاب­دهنده آرمان به عنوان اولین شتاب­دهنده ‌کسب‌ وکار تخصصی در حوزه تکنولوژی مالی که تا کنون بر روی 5 کسب ‌وکار نوپا سرمایه‌گذاری انجام داده است.

عنوان حوزه فعالیت

حوزه فعالیت

شرح اختصاری طرح

کارکس

بازی –  سرمایه‌گذاری

بازی با محوریت بازار سرمایه و سرمایه‌گذاری

تی وی بورس

اشتراک ویدئو- بورس

شبکه اجتماعی بر پایه ویدئو برای اشتراک‌گذاری تحلیل و اخبار بازار سرمایه

مال اندیش

مقایسه‌گر- سرمایه‌گذاری شخصی

سایت مقایسه خدمات مالی و مرجع اطلاعاتی سرمایه‌گذاری شخصی

سرمایه بازار

حراجی

حراجی خدمات حوره مالی

فاینس فن

فریلنسر

سایت فریلنسینگ- کاریابی حوزه مالی

 

  1. تشکیل تیم تخصصی در زمینه بررسی بازار و کشف فرصت‌های سرمایه‌گذاری و اصلاح مدل کسب ‌وکار شرکت‌های سرمایه‌پذیر
  2. کشف، بررسی قابلیت اصلاح مدل کسب‌ وکار، ارزش‌گذاری و ورود به فرآیند مذاکره در 3 شرکت حوزه تکنولوژی مالی که به صورت بالقوه می‌توانند هدف سرمایه‌گذاری شرکت مشاور سرمایه‌گذاری آرمان آتی قرار گیرند.

اطلاعات  بیشتر در خصوص شرکت از تارنمای آن به نشانی www.arman-ati.com قابل دسترسی است.